Online marketing

Kvalitně vytvořené a nastavené online marketingové kampaně jsou základem konkurenceschopnosti v online prostředí. Navíc nestačí kampaně jen vytvořit, je nutné se o ně starat a náležitě je v průběhu času optimalizovat.

Marketingové kampaně pro Vás vytvořímnastavím všechny potřebné nástroje a o kampaně se budu zodpovědně starat.

Pokud chcete získat zákazníky z online prostředí, podívejte se, jaké nástroje využiji pro úspěch Vašeho podnikání.

Vše začíná strategií

Základem všeho je promyšlená marketingová strategie.

Vyberu takové nástroje, které budou cílit tamkde se nacházejí Vaši potenciální zákazníci.

Důležitá je také provázanost jednotlivých marketingových prvků. Pokud jsou systematicky provázány, tvoří synergický efekt a jejich účinnost je mnohem větší.

online marketing

Když je strategie hotová

Pokud je strategie hotová a víme, na koho a jakými kanály budeme cílit, mohu Vám nabídnout následující služby.

PPC Reklama

Vytvořím Vám účinné marketingové kampaně ve vyhledávání na Googlu i Seznamu. Za reklamu zaplatíte, až v případě, že na ni uživatel klikne.

Display reklama

Nastavím Vám bannerové nebo videokampaně, které osloví široké publikum nebo zákazníky, kteří již o Vás vědí. Mohu pro Vás také vytvořit poutavé bannery.

Martin Rajnoha

Jsem webdesigner, PPC specialista a konzultant na volné noze. 

Zaměřuji se na tvorbu webových stránek a PPC reklamu zejména v systémech Google Ads a Sklik. Baví mě jak design, tak analytika. Znalostní přesah mám také do SEO a všech dalších disciplín spadajících do online marketingu.

U všech projektů se snažím, aby měly přidanou hodnotu a byly investicí, která má pro klienta dobrou návratnost.

0 +
Hotových webů
0
Roky zkušeností
0
Kč investováno do PPC

Co o mně klienti říkají?

Výborná komunikace, rychlé reakce, nadstadardně proaktivní přístup se skvělými nápady na vylepšení, které jsou vždy trefné a vkusné. Online marketingu a tvorbě webových stranek vůbec nerozumím, proto oceňuji zejména schopnost komunikace s laikem a právě jeho vlastní vlastni iniciativu s novými nápady, které by me ani ve snu nenapadly. Po zadani a naslednem zpracovani jednotlivych dilcich ukolu jsem nakonec vždy prekvapen kreativním řešením a nadstandardnim provedenim. Good job 👏👏👏💪
Lukáš Otava
Obchodní zástupce MABO Solutions s.r.o.
Spolupráci s Martinem hodnotím na jedničku a z výsledku mám velkou radost. Vyhovovalo mi, že se stránky snažil realizovat podle naší představy a potřeb a zároveň přinášel vlastní nápady a řešení. Díky tomu mám ze stránek pocit, že vystihují našeho ducha a zároveň cítím jistotu, že jsou profesionální a funkční. Oceňoval jsem vlídnou a flexibilní komunikaci a rychlost realizace.
Mgr. Marek Hladík
Spolumajitel Centrum Kmen
Díky Martinovým službám se mi podařilo jako finančnímu poradci prorazit na internetu. Nejvíce oceňuji, že jsem se nemusel o nic starat a Martin vše zařídil. Marketingové strategie neustále aktualizuje, aby dosáhl co nejlepších výsledků.
Mgr. Michal Bardoň
Senior manažer

Jak jsem pomohl

Návratnost 4 592 % za 2 měsíce

Audit kampaní pro VORÁČ Interiéry s.r.o.

Napište mi

Pokud máte zájem o jakékoliv služby nebo chcete jen konzultovat Váš záměr, využijte kontaktní formulář níže a já vás budu co nejdříve kontaktovat emailem.

Těším se na budoucí spolupráci!

Webové stránky nejsou aktuální

Webové stránky neobsahují aktuální infomace o rozsahu a kvalitě poskytovaných služeb. V současné době pracuji na nové verzi.

Martin Rajnoha