PPC Reklama

Okamžitý nárůst zákazníků

Reklama ve vyhledávání je jednou z nejúčinnějších forem marketingu, protože cílí na uživatelekterý zrovna konkrétní zboží nebo službu vyhledává.

Vytvořím Vám vyhledávací PPC kampaně v Google Ads i Skliku. Kampaně nastavím a optimalizuji tak, aby Vám zákazníci, kteří hledají právě to, co nabízíte, neunikli.

Jak PPC reklama vypadá?

Reklama ve vyhledávání vypadá podobně jako běžné výsledky vyhledávání. Oproti běžným výsledkům vyhledávání má tu výhodu, že se zobrazuje nad nimi. Uživatel, který produkt nebo službu vyhledává, má Vaši reklamu ihned na očích.

Připravím Vám reklamu ve vyhledávání na Googlu pomocí nástroje Google Ads i na Seznamu pomocí systému Sklik.

Jaké jsou výhody PPC reklamy?

ppc reklama

Vysoká účinnost

Platíte, až se na reklamu klikne (PPC)

Vysoká relevance

Okamžité výsledky

Snadno měřitelné

Vysoká kontrola rozpočtu

Martin Rajnoha

Jsem webdesigner, PPC specialista a konzultant na volné noze. 

Zaměřuji se na tvorbu webových stránek a PPC reklamu zejména v systémech Google Ads a Sklik. Baví mě jak design, tak analytika. Znalostní přesah mám také do SEO a všech dalších disciplín spadajících do online marketingu.

U všech projektů se snažím, aby měly přidanou hodnotu a byly investicí, která má pro klienta dobrou návratnost.

0 +
Hotových webů
0
Roky zkušeností
0
Kč investováno do PPC

Co o mně klienti říkají?

Výborná komunikace, rychlé reakce, nadstadardně proaktivní přístup se skvělými nápady na vylepšení, které jsou vždy trefné a vkusné. Online marketingu a tvorbě webových stranek vůbec nerozumím, proto oceňuji zejména schopnost komunikace s laikem a právě jeho vlastní vlastni iniciativu s novými nápady, které by me ani ve snu nenapadly. Po zadani a naslednem zpracovani jednotlivych dilcich ukolu jsem nakonec vždy prekvapen kreativním řešením a nadstandardnim provedenim. Good job 👏👏👏💪
Lukáš Otava
Obchodní zástupce MABO Solutions s.r.o.
Spolupráci s Martinem hodnotím na jedničku a z výsledku mám velkou radost. Vyhovovalo mi, že se stránky snažil realizovat podle naší představy a potřeb a zároveň přinášel vlastní nápady a řešení. Díky tomu mám ze stránek pocit, že vystihují našeho ducha a zároveň cítím jistotu, že jsou profesionální a funkční. Oceňoval jsem vlídnou a flexibilní komunikaci a rychlost realizace.
Mgr. Marek Hladík
Spolumajitel Centrum Kmen
Díky Martinovým službám se mi podařilo jako finančnímu poradci prorazit na internetu. Nejvíce oceňuji, že jsem se nemusel o nic starat a Martin vše zařídil. Marketingové strategie neustále aktualizuje, aby dosáhl co nejlepších výsledků.
Mgr. Michal Bardoň
Senior manažer

Jak jsem pomohl

Návratnost 4 592 % za 2 měsíce

Audit kampaní pro VORÁČ Interiéry s.r.o.

Napište mi

Pokud máte zájem o jakékoliv služby nebo chcete jen konzultovat Váš záměr, využijte kontaktní formulář níže a já vás budu co nejdříve kontaktovat emailem.

Těším se na budoucí spolupráci!

Webové stránky nejsou aktuální

Webové stránky neobsahují aktuální infomace o rozsahu a kvalitě poskytovaných služeb. V současné době pracuji na nové verzi.

Martin Rajnoha