Tvorba webových stránek Šternberk

Připravím pro Vás moderní a funkční webovou prezentaci, která je v dnešní době jedním ze zásadních determinantů Vašeho úspěchu v online prostředí.

Buďte dohledatelníprezentujte své služby a získejte nové zákazníky.

Vím, že pro podnikatele je nejdůležitější návratnost investic. Proto si zakládám na individuálním přístupu a webové stránky vytvářím na míru potřebám Vašeho podnikání.

tvorba webových stránek
tvorba webových stránek

Jednostránková prezentace

Vytvořím Vám jednostránkovou webovou prezentaci zaměřenou na představení a prodej konkrétního výrobku nebo služby.

tvorba webových stránek

Webové stránky

Vytvořím Vám obsáhlé webové stránky, včetně blogu a dalších funkčních věcí, které budete potřebovat.

Co všechno je v ceně?

Nad webovými stránkami opravdu přemýšlím a tvořím je pro každého na míru. Nepoužívám žádné šablony a moje weby jsou vybaveny vším co moderní web potřebuje. Také jsou struktuálně nachystané pro případnou PPC reklamu.

Originální design na míru

Vizuální stránka dává šanci zaujmout zákazníka. Vytvořím Vám originální webdesign na míru pro Váš business a dle Vašich požadavků. Nepoužívám žádné šablony. Pokud nemáte vlastní logo, rád Vám ho na míru vytvořím.

Promyšlená struktura

Je nutné, aby návštěvník rychle našel to, co na Vašich stránkách hledá. Pokud to nenajde, může velmi rychle odejít. Navrhnu Vám takovou strukturu, která návštěvníka neodradí a zároveň bude připravená na budoucí online kampaně.

Responzivita

Již nestačí, aby webová stránka perfektně fungovala jen na počítači. Proto je třeba vytvořit verzi i pro mobilní telefony a tablety. Design Vaší webové stránky upravím tak, aby dobře vypadala a snadno se používala na všech mobilních zařízeních.

SEO optimalizace

Proč se některé stránky objeví ve výsledcích vyhledávání v internetových vyhledávačích jako je Seznam nebo Google jako první? Je tomu tak díky SEO optimalizaci. Jedná se o optimalizaci webových stránek pro vyhledávače tak, aby stránku ve výsledcích vyhledávání upřednostnily.

Redakční systém WordPress

Přes 30 % všech webových stránek používá redakční systém WordPress.  WordPress vytváří uživatelské prostředí, které umožňuje majiteli webových stránek snadno přidávat a upravovat obsah.

Prémiové pluginy

Redakční systém WordPress je sice zdarma, ale pokud chcete vytvořit fukční webové stránky, které splňují Vaše požadavky, je potřeba některé věci, které tuto fukčnost zajišťují, dokoupit. V ceně jsou prémiové pluginy v minimální hodnotě 1100 Kč/rok.

Doména a hosting

Pokud nemáte doménu ani webhosting zajištěný, v ceně máte také zajištěnou doménu dle Vašeho výběru a webhosting na jeden rok v hodnotě 500 Kč.

Tvorba loga

Logo je velmi důležitou součástí brandingu. Pokud chcete webové stránky a logo nemáte, pak Vám v ceně vytvořím jedoduché logo, které Vás bude reprezentovat.

GDPR ready

HTTPS ready

PPC ready

Jak probíhá tvorba webových sránek?

01

Konzultace, stanovení cílů a rozsahu

Můžeme si napsat nebo zavolat. Probereme Váš záměr. Popíšete mi Vaše služby nebo produkt, jaké jsou Vaše plány a čeho chcete dosáhnout a co očekáváte od webových stránek.

Na základě konzultace Vám navrhnu nejlepší možné řešení tak, aby bylo smysluplné a zároveň se vešlo do Vašeho rozpočtu.

tvorba webových stránek

02

Analýza klíčových slov a struktura

Na základě informací o Vašich službách nebo produktech provedu analýzu klíčových slov. Tato analýza slouží jako podklad pro uspořádání webu tak, aby se dobře umisťoval ve výsledcích vyhledávání na Googlu i Seznamu (SEO).

Analýza slouží také jako podklad pro reklamu ve vyhledávání.

V případě, že chcete jen jednostránkovou prezentaci, analýza není nutná.

tvorba webových stránek

03

Wireframe

Wireframe nebo drátěný model, slouží jako návrh webových stránek bez grafiky.  Pomocí tohoto modelu si vyjasníme uspořádání obsahu a jednotlivých prvků na webových stránkách. 

V při tvorbě wireframu beru v úvahu, jak zaběhnuté konvece, tak cestu Vašeho zákazníka. Snažím se, aby byly všechny důležité informace snadno k nalezení a cesta zákazníka k požadované akci (koupě, registrace…) co nejkratší.

tvorba webových stránek

04

Podklady

Na základě wireframu zjistíme, co na webové stránku bude potřeba umístit.

Budu od Vás potřebovat logo (pokud nemáte logo, vytvořím jej), fotografie, texty (popis služeb, produktů, text o nás…) nebo jakékoliv další podklady, které chcete na webové stránky umístit.

Fotografie pro web jsou vhodné zejména s průhledným nebo bilým pozadím. Texty Vám mohu pomoci doupravit.

tvorba webových stránek

05

Barvy, typografie

Vyberu barvy a vytvořím barevnou paletu. Vyberu také písma. Vše vybírám v  návaznosti na vaše služby a cílové publikum. Do úvahy beru i psychologii barev a barevný standard odvětví.

Pokud již máte vlastní branding, budu se jím řídit.

tvorba webových stránek

06

Webdesign

U složitějších a rozsáhlých projektů vám nejdříve zašlu grafický návrh webu ke schválení. Většinou vytvářím vizuální styl úvodní stránky a všech prvků. 

Po odsouhlasení začnu vytvářet webové stránky včetně všech podstránek v odsouhlaseném stylu.

U jednodušších projektů a projektů s nižším rozpočtem, vytvářím webové stránky rovnou.

tvorba webových stránek

07

Tvorba webových stránek

Nainstaluji WordPress, vše kompletní nastavím, vytvořím veškeré podstránky v jednotném vizuálním stylu, naplním web Vámi dodaným obsahem a zajistím, aby webové stránky obsahovaly všechny požadované funkce.

Dále Váš web otestuji a zabezpečím.

tvorba webových stránek

08

SEO a Tagy

Pečlive zkontroluji strukturu obsahu, zacílím jednotlivé stránky na zvolená klíčová slova dle výstupu z analýzy klíčových slov. 

Vyplním veškeré meta tagy, u obrázků alt tagy a zajistím tak dobrou dohledatelnost ve vyhledávačích Google i Seznam.

Pokud chcete napojit Google Analytics, Tag Manager, Search Console, Facebook pixel nebo jiné nástroje, vše Vám správně napojím.

tvorba webových stránek

09

Revize

Podívame se na web a upravíme případné nedostatky nebo něco můžeme změnit.

Otestujeme také funkčnost všech prvků na webu a jeho zobrazování.

tvorba webových stránek

10

Předání

Po uhrazení konečné faktury Vám předám veškeré přístupové údaje a hesla nutná k používání a administraci webových stránek.

Pokud budete chtít, také Vás zaškolím, jak v administraci pracovat, přidávat články do blogu nebo upravovat obsah.

11

Správa webu, marketig a další

Po konečném předání hotových webových stránek Vám mohu nabídnout další služby.

Zejména pak správu webových stránek (aktualizace, zálohování, monitoring, případné úpravy…) nebo služby Online marketingu, aby Váš nový web získal nové návštěvníky a začal vydělávat.

Kdykoliv se na mě můžete obrátit v případě jakéhokoliv problému.

tvorba webových stránek

Martin Rajnoha

Jsem webdesigner, PPC specialista a konzultant na volné noze. 

Zaměřuji se na tvorbu webových stránek a PPC reklamu zejména v systémech Google Ads a Sklik. Baví mě jak design, tak analytika. Znalostní přesah mám také do SEO a všech dalších disciplín spadajících do online marketingu.

U všech projektů se snažím, aby měly přidanou hodnotu a byly investicí, která má pro klienta dobrou návratnost.

0 +
Hotových webů
0
Roky zkušeností
0
Kč investováno do PPC

Co o mně klienti říkají?

Výborná komunikace, rychlé reakce, nadstadardně proaktivní přístup se skvělými nápady na vylepšení, které jsou vždy trefné a vkusné. Online marketingu a tvorbě webových stranek vůbec nerozumím, proto oceňuji zejména schopnost komunikace s laikem a právě jeho vlastní vlastni iniciativu s novými nápady, které by me ani ve snu nenapadly. Po zadani a naslednem zpracovani jednotlivych dilcich ukolu jsem nakonec vždy prekvapen kreativním řešením a nadstandardnim provedenim. Good job 👏👏👏💪
Lukáš Otava
Obchodní zástupce MABO Solutions s.r.o.
Spolupráci s Martinem hodnotím na jedničku a z výsledku mám velkou radost. Vyhovovalo mi, že se stránky snažil realizovat podle naší představy a potřeb a zároveň přinášel vlastní nápady a řešení. Díky tomu mám ze stránek pocit, že vystihují našeho ducha a zároveň cítím jistotu, že jsou profesionální a funkční. Oceňoval jsem vlídnou a flexibilní komunikaci a rychlost realizace.
Mgr. Marek Hladík
Spolumajitel Centrum Kmen
Díky Martinovým službám se mi podařilo jako finančnímu poradci prorazit na internetu. Nejvíce oceňuji, že jsem se nemusel o nic starat a Martin vše zařídil. Marketingové strategie neustále aktualizuje, aby dosáhl co nejlepších výsledků.
Mgr. Michal Bardoň
Senior manažer

Kolik webové stránky stojí?

Cena webových stránek se nedá přesně určit předem, každý projekt má jiné požadavky, a proto stanovuji cenu individuálně pro každý projekt.

Můžete mi také sdělit svůj rozpočet a já Vám sdělím, co jsem schopen v daném rozpočtu udělat.

Pro lepší přestavu však uvádím orientační ceník:

1 stránkový web

od 8 000 Kč

Rozsáhlejší web

od 15 000 Kč

Web se specifickou funkcí

od 20 000 Kč

Kompletní proces a služby

od 40 000 Kč

Cena záleží především na Vašich požadavcí. Během konzultace zjistíme, co potřebujete a jaký bude rozsah prací.

Jak jsem pomohl

Návratnost 4 592 % za 2 měsíce

Audit kampaní pro VORÁČ Interiéry s.r.o.

Napište mi

Pokud máte zájem o jakékoliv služby nebo chcete jen konzultovat Váš záměr, využijte kontaktní formulář níže a já vás budu co nejdříve kontaktovat emailem.

Těším se na budoucí spolupráci!

Webové stránky nejsou aktuální

Webové stránky neobsahují aktuální infomace o rozsahu a kvalitě poskytovaných služeb. V současné době pracuji na nové verzi.

Martin Rajnoha